ČLÁNKY

KONTAKTY
    mobil: 0948 521 717
    e-mail: infonaturaevita.sk
INFORMÁCIE
ČLÁNKY

Výživové doplnky

  Prečo je potrebné v dnešnej dobe užívať výživové doplnky?

  Výživové doplnky alebo potravinové doplnky čerpajú z dlhodobých skúseností naších predkov, ktorí žili v súlade s prírodou. Čerpali z nej zdravie, silu, životnú energiu a rovnováhu, ktoré silne absentujú v dnešnom spôsobe života.

  Dnešný"civilizovaný" človek sa vzdialil od prírody a zatiaľ sa celkom neadaptoval na túto zmenu. Tým seba ničí. Svaly a kosti slabnú, prirodzená odolnosť voči ochoreniam a telesná výkonnosť klesá, znižuje sa plodnosť, najmä u mužov. V tele sa hromadia tuky a toxické látky, stúpa psychická labilita a rozvíjajú sa degeneratívne procesy už u mladých ľudí. To všetko je dôsledkom životného štýlu. Žijeme v smogom zamorených mestách, stresovaní hlukom, davom ľudí, existenčnými obavami a rýchlym tempom. Poľnohospodárske pôdy sú vyčerpané a neobsahujú dostatok niektorých dôležitých mikroprvkov. To spôsobuje, že aj v potravinách tieto prvky chýbajú. Priemyselným spracovaním a konzerváciou sa potraviny ďalej znehodnocujú. Navyše jeme v zhone a príliš často potraviny, ktoré nás lákajú dráždivými chuťami, ale telu v skutočnosti škodia.

  Za účelom kompenzácie týchto nežiadúcich vplyvov a pre nastolenie rovnováhy v tele, 100% prírodné výživové doplnky, ktoré Vám v širokom sortimente ponúkame. A pokiaľ spojíte oba aspekty - starostlivosť o telo so starostlivosťou o ducha - máte veľkú šancu na zdravý, vitálny, dlhoveký a zmysluplný život.

  Pre bezproblémové fungovanie Vášho tela a vysokú fyzickú a mentálnu výkonnosť je potrebné:

  1. Detoxikácia organizmu (očista organizmu od toxických látok, ktoré sa hromadia v tele),
  2. Dostatok vitamínov, minerálov a ďalších biologicky aktívnych látok, ktoré dnes v bežnej priemyselne spracovanej strave chýbajú.

AKCIOVÁ PONUKA
NAJPREDÁVANEJŠIE
E-shop|Pre predajcov|Najčastejšie otázky|Obchodné podmienky|Odkazy a linky|Kontakty
Realizácia 2009 © GRAND-STUDIO - tvorba web stránok a počítačová grafika