ČLÁNKY

KONTAKTY
    mobil: 0948 521 717
    e-mail: infonaturaevita.sk
INFORMÁCIE
ČLÁNKY

MAYTENUS ILICIFOLIA

Trusted Shop (AmazingClock.Biz Replica Watches Shop),10 Years Manufacture Of 1:1 Quality Swiss Replica Watches Experience.

Maytenus Ilicifolia
(Espinheira- Santa)

Prášok z Amazónskej rastliny

Maytenus ilicifolia z liečebného hľadiska je veľmi zaujímavá rastlina, silnejšia ako svetovo uznávaný žeňšeň, v Južnej Amerike sa používa ako afrodiziakum, tonikum, aperitivum. Rastlina obsahuje kalcium a magnézium v organickej forme a veľký obsah fytoestrogénov, ktoré harmonizujú a vylaďujú celý hormonálny systém.

Je veľmi silný prostriedok pri osteoporóze a problémoch s odvápnením, lámavosťou kosti, krehkosťou šliach a chrupaviek, hlavne u žien je obľúbený pre omladzujúci účinok. Má pozitívny účinok pri alzhaimerovej chorobe a s úspechom sa využíva pri alzhaimerovej chorobe.

Rastlina odstraňuje rôzne opuchy hlavne dolných končatín. Laboratórne potvrdený vplyv na staphylococcus aureus, rôzne typy rakoviny vrátane leukémie a to už vo veľmi malých dávkach.

Obmedzuje množenie niektorých vírusov, ktoré stoja v pozadí niektorých typov rakoviny a súčasne napomáhajú ochraňovať genetickú informáciu DNA buniek.

Obsahuje látky, ktoré sú aktívne voči HIV vírusom a spomaľujú ich množenie. Jeho fatolátky majú sedatívny a bolesť tíšiaci účinok.

Používajú sa aj pri astme pretože zmierňujú astmatické prejavy. Normalizujú činnosť hormonálnych žliaz, harmonizuje menštruačný cyklus a obmedzuje vznik prechodových návalov.

Odstraňuje napätie a stres, má relaxačné účinky.

Znižuje prekyslenie žalúdka, pálenie záhy a pomáha zvyšovať imunitu.

Obsiahnuté fytolátky majú: tonizačné, afrodiziakálne, antacidné, relaxačné, analgetické, detoxikačné, antioxidačné, diuretické, sťahujúce, dezinfekčné, antibiotické, antivírusové, antibakteriálne, antimikrobiálne, antileukemické, antirytmické, antireumatické, vazodilatačné, estrogénne, laxatívne, protizápalové a imunostimulačné účinky.

Vlastnosti:

  • účinné látky udržiavajú v rovnováhe funkcie žalúdka aj sekréciu žalúdočných štiav
  • úprava trávenia (pomalé trávenie, plynatosť, kvasenie, zápcha)
  • zníženie nadmerného množstva žalúdočných kyselín (pálenie záhy)
  • odstránenie kvasenia a nafukovania z tráviacich procesov

Rastlina sa zbiera v oblasti Rio Grande, od južných oblastí po Sao Paulo. Spracovávanou časťou rastliny sú listy.

Hlavné komponenty: taníny, esenciálne oleje a živice.

Použitie: 1 čajová lyžička prášku pred alebo po hlavnom jedle, 1 – 3x denne, po dobu 2 – 3 týždňov. Rozriediť s chladnou alebo teplou vodou, ovocným alebo zeleninovým džúsom.

Balenie: 50g prášku alebo 90 kapsúl

AKCIOVÁ PONUKA
NAJPREDÁVANEJŠIE
E-shop|Pre predajcov|Najčastejšie otázky|Obchodné podmienky|Odkazy a linky|Kontakty
Realizácia 2009 © GRAND-STUDIO - tvorba web stránok a počítačová grafika